KONYA GAZETECİLER CEMİYETİNDEN TERÖRÜ KINAMA
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
KONYA GAZETECİLER CEMİYETİNDEN TERÖRÜ KINAMA
Gündem
2016-03-14 09:44

KONYA GAZETECİLER CEMİYETİNDEN TERÖRÜ KINAMA

Ankara 5 ayda 3 defa karardı

Türkiye önceki akşam yine kana bulandı. Başkent Ankara’nın göbeğinde yeni bir patlama, yeni bir terör saldırısı daha meydana geldi. Türkiye üzerinde emelleri olan kanlı ellerin ve içerdeki işbirlikçileri olan terör örgütü üyelerinin yaptığı kanlı eylemlere bir yenisi daha eklendi. Asker, polis, sivil, kadın, erkek, çocuk ayrımı gözetmeksizin haince saldırılarına ve kanlı eylemlerine devam eden terör örgütü üyeleri dün yine Ankara’yı kana buladı.

Konya Gazeteciler Cemiyeti adına açıklama yapan Başkan Sefa Özdemir, “Önceki gün akşam saatlerinde Ankara’nın orta yerinde Kızılay – Güvenpark’ta yeni bir terör saldırısının daha meydana geldiğini üzüntü ile duyduk. Kara haber tez yayıldı. Ankara’dan gelen bu acı haber aslında ilk değildi. 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin başkenti 3 defa patlatıldı. Bir gün öncesinde ülkemiz üzerinde hain emelleri olan terör örgütlerinin ortak eylem yapma kararı aldığı haberleri yayılmıştı. Bunun hemen ardından Ankara yine karardı. Onlarca masum insan şehit düşerken, 100’ün üzerinde insanımız da yaralandı. Türkiye’yi terör ile bezdirmek, terör olaylarını artırarak isteklerine ulaşmak isteyenler şunu iyi bilmelidir ki, bu millet her terör eyleminde birbirine daha sıkı kenetlenmekte ve ülkesi için daha güçlü olmaya azmetmektedir. Ülkemizdeki bu terör olaylarını gerçekleştirenler ve onların azmettiricilerinin yaptıkları nafile bir çabadan öteye gitmez, gidemez. Savaşın kazananı olmayacağı gibi, masum insanları bir hiç uğruna öldürenlerin kazanabileceği hiçbir şey yoktur. Ancak Ankara’da 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde 3 ayrı terör eyleminin gerçekleştirilebilmesi ve bu terör eylemlerinin sonuçlarının oldukça hüzün verici olması da düşündürücü ve manidardır. Dileriz devletimiz, bu kanlı eylemleri gerçekleştiren hainlerin ellerini keser de bu millet aynı acıları tekrar tekrar yaşamak zorunda kalmaz. Bugün Ankara’da yaşanan kanlı terör eyleminin yarın cennet vatanımızın bir başka yerinde yaşanmayacağını kimse garanti edemez. Aynı acıları tekrar tekrar yaşamaktan yorulmuş olan bu millet artık huzur istiyor. Devletten, gereği neyse yapılmasını istiyor” ifadelerini kullandı.

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ayrıca Ankara’da önceki akşam yaşanan terör eyleminde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilediklerini sözlerine ekledi.


Bu haber 1781 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM