İLÇE BAŞKANI KONURER DEN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
İLÇE BAŞKANI KONURER DEN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI
Gündem
2016-03-14 16:25

İLÇE BAŞKANI KONURER DEN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak sağlık alanında çalışanların bayramını kutladı.

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer kutlama mesajında; Günün her anında yer ve mekân gözetmeksizin her zaman göreve hazır olan sağlık çalışanları, yaptıkları başarılı çalışmalarla büyük işler icra ederek sağlığımız acısından yaşadığımız sıkıntıların giderilmesi ve insanların yaşamlarını huzurlu bir şekilde sürdürebilmeleri için önemli bir görevi özveriyle yerine getirmektedirler.

Ülkemizin dört bir yanında görev alarak azimle çalışan sağlık personelimiz görevinin gereği olarak bilmesi gereken bilgiye sahip, sağlık alanında kullanılan tedavi araçlarını en güzel şekilde kullanabilen ve her türlü hastalığı yakından takip eden, insanlara faydalı hizmetler yapmanın gayreti içerisinde olan fedakâr insanlardır. Hekimlerimizin, hemşirelerimizin ve diğer sağlık çalışanlarımızın insanlara daha çok faydalı hizmetler yapabilmeleri açısından toplum olarak bizlerde onların yaptığı çalışmalara katkıda bulunarak yardımcı olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle yaşadıkları tüm zorluklara rağmen kutsal bir görevi layıkıyla yerine getirmenin gayreti içerisinde olan hekimlerimize, hemşirelerimize ve tüm sağlık çalışanlarına bugüne kadar verdikleri ve bundan sonra verecekleri hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve 14 Mart Tıp bayramlarını kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

                                                                                                    

                                                                                                 Mustafa KONURER

                                                                 Ak parti Seydişehir ilçe Başkanı


Bu haber 1797 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM