EMNİYET TEŞKİLATINDAN BAŞKAN TUTAL’A ZİYARET
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
EMNİYET TEŞKİLATINDAN BAŞKAN TUTAL’A ZİYARET
Gündem
2016-04-09 16:43

EMNİYET TEŞKİLATINDAN BAŞKAN TUTAL’A ZİYARET

Seydişehir İlçe Emniyet Müdürü Erkan Aydoğan ve emniyet personeli Emniyet Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında  Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Belediye olarak her zaman gerekli tüm konularda Emniyet Teşkilatına destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

İlçenin güvenliği için gösterdikleri üstün gayretten dolayı İlçe Emniyet Müdürü Erkan Aydoğan ve personeline teşekkür eden Belediye Başkanı Tutal;  “Emniyet Müdürlüğümüz ilçemizde asayişi sağlamanın yanı sıra vatandaşımızın huzurlu bir şekilde yaşaması adına başarılı çalışmalara imza atarak halkımızın takdirini kazanmıştır. Gece gündüz demeden fedakârca can ve mal güvenliğimiz için çalışarak halkımızın gönlünde müstesna bir yer edinen Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarının 171. Yılını nezdinizde kutluyorum." dedi.

Emniyet Müdürü Erkan Aydoğan, polis teşkilatına belediyenin verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, kutlamalar çerçevesinde yaptıkları etkinlikler hakkında bilgiler verdi. 

Ziyaretin sonunda Emniyet Müdürü Aydoğan, Belediye Başkanı Tutal’a günün anısına çiçek taktim etti.


Bu haber 1886 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM