RaDYo Player Yükleniyor...
 MİLLETİN GÜCÜ TANKLARI YENDİ
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
KENAN AKBAŞ
MİLLETİN GÜCÜ TANKLARI YENDİ
25.07.2016

Her anında Türkiye’yi yok etmenin planı olan 15 Temmuz darbe girişiminin halkın kararlı duruşu sayesinde bastırılmasının ardından gün yüzüne çıkan gelişmeler insanın kanını donduran cinsten. İnsan içimizde ne kadar vatan haini varmış demekten kendini alamıyor. Ülkemizin başına bela olan gözü dönmüş Fetö terör örgütü mensuplarının Türk Silahlı Kuvvetlerini ve devlete ait birçok kurumu adeta örümcek ağı gibi sararak ele geçirmeleri artık kime güvenmemiz gerektiği konusunda kafamızda birçok soru işaretlerinin oluşmasına neden oluyor. İnsanlar artık birbirlerine eskisinden daha fazla şüphe ile bakar hale geldi. Toplum olarak yaşadığımız şoku üzerimizden bir an evvel atıp vatan hainlerini içimizden teker teker temizlemekte fayda vardır.  Bizden biri olduğunu zannettiğimiz TSK içinde örgütlenen bir grup kalleşin milletin meclisini, külliyesini, MİT’ini ve halkını yine bizim olan askeri araçlarla vurmasının hainlikten başka bir izahı olabilir mi?

Fetö’cü terör örgütünün yapmış olduğu darbe girişiminin hiç kuşkusuz ki en büyük kahramanları millettir. Millet 15 Temmuz gecesi reisi Cumhurunun çağrısıyla indiği meydanlarda adeta destan yazdı ve halen de yazmaya devam ediyor. Millet uyumuyor, millet çoluğundan çocuğundan feragat ederek meydanlarda nöbetine devam ediyor. Yüce Allah bu asil milletin birliğini beraberliğini hiçbir zaman bozdurtmasın. Meydanlardan yükselen tek bir ses var. O sesin adı demokrasiye ve milli iradeye sonuna kadar sahip çıkışın sesidir. Kalleşler, alçaklar, hainler görün ve duyun bu sesi. Siz Türk milletini ne zannettiniz? Siz sandınız ki Türk milleti korkacak, devletin televizyonundan zorla okuttuğunuz sözde darbe metnindeki sokağa çıkma yasağı uygulandı sözüne uyarak evlerinde bekleyip bu cennet vatana sahip çıkmayacağını ve size boyun eğeceğini mi zannettiniz? Bu millet için vatan yoksa yaşamanın da bir anlamı yoktur. Bu millet o meydanlara kefenini giyerek çıktı. Milletin gücü Tankları yendi. Bunu böyle bilesiniz.

İnanın milletimizin vatan hainleri karşısında ortaya koyduğu kahramanlık destanı tarihe altın harflerle yazılacaktır. Sağcısı, solcusu, ülkücüsü, milliyetçisi, başı açığı, kapalısı her kesimden insan her türlü farklı görüşü bir kenara bırakarak söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyerek çıktı meydanlara. İşte Türk milleti buydu. Türk milleti vatanına olan bağlığını darbe girişiminin olduğu gece tüm dünyaya açıkça gösterdi. Tankların karşında ölümüne durarak cuntacı askerlere geçit vermedi. Milli iradenin kararlı ve dik duruşu sayesinde tonlarca ağırlıktaki tanklar boyun eğmek zorunda kaldı. Vatansever Milletimizin yaptığını inanın hiçbir ülkenin milletinin yapacağını sanmıyorum. Darbe gecesi yaşanan olaylara bakıyorum da bu ne gözü dönmüşlük demekten kendimi alamıyorum.  PKK’nın askerimize ve polisimize karşı yapmış olduğu hain saldırıları yorumlarken vatan hainleri güvenlik güçlerimize saldırmış diyerek kafamızda oluşan soru işaretine cevap verirken, askerimiz diye tanımladığımız bu insanlıktan nasibini almamış Fetö’cü terör örgütü mensubu yaratıkların yaptıklarına nasıl bir cevap vereceğimizi bilemiyorum.   

Yüce Rabbim bu vatan hainlerini KAHHAR ismiyle kahreylesin inşallah. Bunların cenaze namazının kılınmayacağını diyanet işleri başkanlığımız açıkladı. Aslında Diyanetin bu hainlerin toprağa gömülmesi de dinimiz açısından uygun değildir diye bir açıklama yapmasını beklerdim. Bu vatan haini alçakların atalarımızın asil kanlarıyla sulanmış olan kutsal toprağımızı kirletmesine izin verilmemelidir. Çünkü bu toprakların altında vatan için can vermiş olan sayısız kahramanlarımız yatıyor. Bu toprakların üstü ne kadar kıymetliyse altıda bir o kadar kıymetlidir. Millet olarak her zaman hazır kıta beklemeye vatansever güvenlik güçlerimize yardımcı olmaya devam edeceğiz. Çünkü bu vatan dili, dini, ırkı, mezhebi ne olursa olsun yaratılanı severim yaratandan ötürü diyen herkesin vatanıdır. Gazen geçmiş, mücadelen hayırlı olsun asil Türk milleti. Çok büyük bir tehlikeyi dik duruşun sayesinde şimdilik atlattın. Ama tedbiri elden bırakmıyor ve ikinci bir emre kadar meydanlarda olmaya devam ediyoruz. Vatan hainlerine ne diyor kahraman Binbaşı Barış Dedebağı YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE…                        


Bu yazı 5712 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLAR

ANKETLER

SEYDİŞEHİR TV NİN ADI NE OLSUNSeydişehir Fm ve Haber Ajans © 2019| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM