RaDYo Player Yükleniyor...
 HER YANIMIZ HAİN DOLU
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
KENAN AKBAŞ
HER YANIMIZ HAİN DOLU
22.08.2016

Sağımız, solumuz, önümüz, arkamız hep vatan hainleriyle dolmuş taşmışta maalesef haberimiz yokmuş.  Türkiye’nin varlığından rahatsız olan dış güçler içimizden biri olduğunu zannettiğimiz, bu ülkenin ekmeğini yiyen, benden daha çok imkânlarından yararlanan, bir eli yağda bir eli balda olup da gözü doymayan insan görünümlü yaratıkları kullanarak cennet vatanımı Suriye’ye, Mısır’a ve Irak’a benzetmek suretiyle yok etmenin hesabı içerisindedir. Birileri Türkiye’nin hızla büyümesinden ve gelişmesinden duyduğu rahatsızlığın öcünü çeşitli terör örgütlerini maşa olarak kullanarak ülkemizin ve milletimizin üzerine salmaktadır. 15 Temmuz gecesi cuntacı hainlerin bulunduğu darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasından sonra bir taraftan PKK, diğer taraftan DAİŞ patlattıkları bombalarla askerimizi, polisimizi ve sivil vatandaşlarımızı açıkça hedef almaktadır. Tek amaçları vardır. O da ülkemiz insanını birbiriyle çatıştırmak suretiyle iç karışıklık çıkarmaktır. Yani anlayacağınız oynanmak istenen oyun çok büyüktür.

Türk milleti olarak bu kirli oyunun bir parçası olmamak için sağduyulu olmalı ve fitneci hainlere fırsat vermeden eskisinden daha çok kenetlenmeliyiz.  Aramıza nifak tohumları ekmek isteyen aklını kiraya vermiş kalleşlere inat, gün bir olma, iri olma ve dik durma zamanıdır. Çünkü ümmetin güvendiği tek bir kale kaldı. Buda Türkiye’den başkası değildir. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra vatan hainlerinin artık gizlisi saklısı kalmamıştır. Son kozları olan terör örgütlerini dört bir koldan kullanarak insanları galeyana getirmek istemektedirler. Darbe gecesi Vatan uğruna meydanlara inen Türk milletinin birliğini ve beraberliğini gören dış güçler işte bu birliği ve beraberliği yok ettikleri takdirde amaçlarına ulaşacaklarını çok iyi biliyorlar. Ama Allah’tan korkmaz, kuldan utanmazlar şunu çok iyi bilsinler ki Türk milletinin ne gidecek başka bir ülkesi var, ne de bu ülkenin bir karış toprağını vermeye niyetleri vardır. Can veririz ama vatanı asla vermeyiz. Bunu da böyle bilesiniz.

15 Temmuz darbe girişiminin olduğu geceden itibaren 27 gün boyunca aralıksız olarak tuttuğumuz demokrasi ve milli irade nöbetleri şunu bir kez daha gösterdi ki, bu millet dünyada eşi ve benzeri olmayan asil bir millettir. Bizi çekemeyenlere inat ne olur ellerimizi birbirine sıkıca kenetlemeye devam edelim. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun her zaman ve her yerde tek ortak görüşümüz vatan, bayrak ve ezan olsun. Çocuklarımızın geleceğini çalmak isteyenlere karşı bir ve beraber hareket ettiğimiz takdir de Allah’ın izniyle bizimle kimse başa çıkamaz. Ülkemizi birilerinin kölesi haline getirmek isteyen asker üniforması altına gizlenmiş FETÖ’cü vatan hainlerinin darbenin yaşandığı gece şehit ettiği 240 kahramanımız o gece sevdiklerine doyamadan göç edip gittiler bu dünyadan. Ne için? Sadece ve sadece vatan için. Şehitlerimizin vebali 79 milyonun üzerindedir. Onlara olan borcumuzu ödeyeceksek eğer her zaman vatanımıza sahip çıkmak bizlerin boynunun borcudur.  

Darbe gecesi Başkomutanının ‘’milletim meydanlara insin’’ çağrısına kayıtsız kalmayan Türk halkı o gün adeta yeniden destan yazmıştır. 15 Temmuz gecesi ülkemizin her köşesinde seyit onbaşılar, nene hatunlar ve adını sayamadığımız birçok kahraman vardı. Hainlerin elinde tank, tüfek vardı, ama milletin gönlünde de güçlü bir iman vardı. Geçmişte darbeciler ezanı susturmuştu, bu feda ezanlar darbecileri susturdu. Türkiye artık birilerinin oyuncağı olacak eski Türkiye değildir. Şayet birilerine boyun eğsek zaten yaşadığımız tüm bu sıkıntılar başımıza gelmeyecektir. Ama güçlü olmak ve ülkemizin ilelebet varlığını sürdürebilmesi için tek çare var o da sonunda ölümde olsa vatan için canla başla mücadele etmektir. Unutmayalım vatan için can verenler kahraman, vatanını satanlar haindir. Biz kahraman olarak ölelim ki gelecek nesillerimiz bizimle gurur duysun. Mücadelemiz hayırlı, geleceğimiz aydınlık olsun inşallah.


Bu yazı 5026 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLAR

ANKETLER

SEYDİŞEHİR TV NİN ADI NE OLSUNSeydişehir Fm ve Haber Ajans © 2019| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM