RaDYo Player Yükleniyor...
 BAŞKA BİR TÜRKİYE YOK
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
KENAN AKBAŞ
BAŞKA BİR TÜRKİYE YOK
27.03.2017

Avrupa’nın Türkiye’ye karşı duyduğu kin ve nefret bir türlü bitmek bilmiyor. Böyle giderse de hiçbir zaman da bitmeyecek gibi görünüyor. Ülkemize duyulan kin ve nefretin tek nedeni Müslüman bir ülke oluşumuzdur. İslam dinine mensup ülkelerde çıkardıkları iç karışıklıklarla milyonlarca Müslümanın ölümüne sebep olanların amaçları Türkiye’yi de aynı duruma düşürmektir. Türkiye’nin yok olup gitmesi uğruna el ele vermiş olan Avrupa dört bir koldan saldırmaktadır. 15 Temmuz’da Fetöcü vatan hainlerini kullanarak ülkemizde darbe yoluyla iç karışıklık çıkarmak isteyen haçlı zihniyeti bunda başarılı olamayınca bu defa da referandumda oy kullanacak olan gurbetçi vatandaşlarımızın sandığa gitmesini engellemek için her türlü çirkefliği yapmaktan geri kalmamaktadır. Buna ilk olarak Bakanlarımızın gurbetçi vatandaşlarımızla buluşmasını engelleyerek başladılar. Şimdi de oy kullanmak için sınır kapılarından ülkelerine giriş yapmak isteyen gurbetçi vatandaşlarımızın hür iradesine ipotek koymaktadırlar.

Her fırsatta insan hak ve özgürlüklerinin öneminden bahseden Avrupa yaptığı insanlık dışı uygulamalarla ne kadar samimiyetsiz olduğunu açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Kendilerini medeni gösterenlerin ne kadar medeniyetsiz olduğunu tüm dünya bir kez daha görmüştür. Kim ne derse desin onlar için söylenenlerin hiçbir önemi yoktur. Türkiye’nin hızla yükselişinden rahatsız olan Avrupa artık kozunu açık bir şekilde oynamaktadır. En büyük korkuları ülkesine, milletine ve ümmete sahip çıkan Recep Tayyip Erdoğan’dır. Avrupa istiyor ki Erdoğan Türkiye’nin başından gitsin. Yine eskisi gibi Türkiye kendilerinin kölesi olsun ve her dediğini yapsın. Sizin karşınızda eski Türkiye yok artık Eyyyy Avrupa. Şunu unutmayın ki bu ülkeye ve millete asla diz çöktüremeyeceksiniz. Ne yaparsanız yapın size boyun eğmeyeceğiz. Bunun sonunda ölüm olsa da bu millet ölümden hiçbir zaman korkmadığını 15 Temmuz’da tankın önüne yatarak herkese gösterdi. Saldırın bakalım nereye kadar saldıracaksınız? Şunu da unutmayın ki, sizin ne dediğiniz değil, yüce Allah’ın ne dediği önemlidir.

Dünya da yaşanan olaylar karşısında millet olarak hep birlikte çok dikkatli ve uyanık olmak zorundayız. En büyük amaçları bizi birbirimize düşürmektir. Zaten bu güne kadar oynadıkları kirli oyunların başarıya ulaşamamasının en büyük nedeni Türk milletinin birliğinden ve beraberliğinden asla ödün vermemesidir. Haçlı zihniyetinin geçmişte Mısır’da ve Suriye’de uygulamaya koyduğu senaryoların başarıya ulaşmasındaki neden, bu ülkelerde yaşayan insanların birlik ve beraberlik ortamını sağlayamadıklarındandır. Ondan sonra olanları zaten hepimiz gördük. Buralarda yaşayan Müslümanların ne ırzı kaldı ne de namusu. Adeta oluk oluk Müslüman kanı aktı ve akmaya da devam ediyor. Hani o her zaman büyük özenti duyduğumuz Avrupa var ya, işte o Avrupa’nın gerçek yüzü budur. Gelin yol yakınken aklımıza başımıza alalım. Ülkemize ve ülkemizin hızla büyümesi için mücadele eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a millet olarak hep birlikte sahip çıkalım. Çünkü dünya üzerinde yaşayabileceğimiz BAŞKA BİR TÜRKİYE YOK.

Bu uğurda öleceksek de önemli olan adam gibi ölmek ve namusumuzla ölmektir. Hepimizin annesi, babası, karısı ve çocukları var. Onların saçının bir teline zarar gelmemesi için birbirimize sıkı sıkıya sarılmalıyız. Unutmayalım ki siyasi görüşümüz ne olursa olsun hepimiz aynı geminin içerisindeyiz. Şayet gemi su alırsa kaçacak hiçbir yerimiz olmadığı için hepimiz batmaya mahkûm olacağız. Onurlu mücadelemizden asla taviz vermemeliyiz. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki insan hayatta namusu ve şerefi için yaşar. 16 Nisan’da Türkiye’nin geleceği açısından çok önemli olan bir referandum seçimiyle karşı karşıyayız. Gelin kafamızı iki elimizin arasına alalım ve Avrupa’nın neden Hayır kampanyası yürüttüğünü çok iyi bir şekilde düşünelim. Hadi bu ülke topraklarında yaşayan insanlar yeni anayasa değişiklik paketinin bazı maddeleri hoşuna gitmediği için tercihini hayırdan yana kullanacağını söyleyebilir de, Avrupa’nın derdi ne de Hayır diyor diye bir düşünelim. Onların ülkelerinde yaptıkları seçimler bizi bu güne kadar hiç ilgilendirmedi. Pek hala bizim ülkemizde yapılacak olan referandum seçimi onları neden bu kadar çok ilgilendiriyor?

Demek ki çok korktukları bir şey var. Birde Türkiye’de referandumdan Evet çıkarsa Tayyip Erdoğan sınırsız yetkilere sahip olur diyenlere de iki kelam söylemek istiyorum. Allah aşkına biraz gerçekçi olun. 2002 yılından bu yana Tayyip Erdoğan bu ülkede sınırsız yetkilere sahip olan bir lider değil mi zaten? Millet onu tek başına iktidara getirerek Erdoğan’a sınırsız ülkeyi yönetme yetkisini vermemiş olmuyor mu? Devletin her kurumu Tayyip Erdoğan’ın emrinde değil mi? Öyleyse söyleyin bakalım diktatör dediğiniz adam bugüne kadar Türkiye’nin yararına olacak hizmetleri hayata geçirmekten başka ne yaptı? Tayyip Erdoğan insanlara zulüm mü etti? Yüzlerce insanı idam etti demi ona bu yüzden mi diktatör diyorsunuz? Ha şayet yaptıracağı işlerden dolayı kendisine bağlı olan kurumlara burayı biran evvel bitirin. En güzel şekilde milletimin hizmetine sunun diyerek sert bir şekilde talimat verdiyse ve bundan dolayı da kendisine diktatör diyorsanız, vallahi böyle diktatöre de can kurban. Yazının sonu, konunun özeti şudur ki bu ülkeye ve bu millette kim faydalı hizmetler yapıyorsa millet olarak ona sahip çıkalım kardeşlerim. Geçmişte Menderes’i, Özal’ı yok edenlerin bu defa Erdoğan’ı yok etmelerine müsaade etmeyelim.                      

Kenan AKBAŞ / 27.03.2017


Bu yazı 4494 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLAR

ANKETLER

SEYDİŞEHİR TV NİN ADI NE OLSUNSeydişehir Fm ve Haber Ajans © 2019| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM