RaDYo Player Yükleniyor...
 SEYDİŞEHİR HALKININ SESİNE KULAK VERİN
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
KENAN AKBAŞ
SEYDİŞEHİR HALKININ SESİNE KULAK VERİN
04.12.2017

Malumunuz üzerine son günlerde Seydişehir siyaseti bir hayli hareketli günler yaşıyor. Bu hareketin sebebi de AK Parti Seydişehir İlçe başkanı Mustafa Konurer’e önce verilen ve daha sonra geri alınan İlçe Başkanlığı görevidir. Bunun üzerine Seydişehir halkı ayağa kalkıyor. Mustafa Konurer’e sahip çıktıklarını ve göreve devam etmesini istediklerini açıkça beyan ediyorlar. Önce Seydişehir’e bağlı 55 mahallenin 53 muhtarlarından geliyor ilk açıklama. Sözün özü Mustafa Konurer’le her zaman uyumlu bir çalışma içerisinde olduklarını ve görevinde kalmasını istediklerini yaptıkları basın açıklamasıyla kamuoyuna duyuruyorlar. Daha sonra halk giriyor devreye ve ‘’AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer’in göreve devam etmesini istiyoruz’’ diye yazdıkları kağıtların altına 14.500’e varan imzalarını hiçbir kimsenin baskısı ve etkisi altında olmadan kendi hür iradeleri doğrultusunda atıyorlar.

Ama ne hikmetse bunca desteğe, bunca haykırışa rağmen hiç kimse Seydişehir halkının sesine kulak vermiyor veya vermek istemiyor. Sorarım şimdi bu kulakları olup da duymayanlara, gözleri olup da görmeyenlere ‘’SİZİN AMACINIZ NEDİR? Milletin sesine kulak tıkamak da neyin nesi oluyor? Yarın seçimler geldiği vakit Seydişehir halkından oy istemeye geldiğiniz zaman bu halk size demeyecek mi ‘’daha dün siz benim istediğimi görmezden ve duymazdan geldiniz, şimdi bende sizin isteğinizi görmezden ve duymazdan geliyorum demeyecek mi? Ne cevap vereceksiniz o zaman bu halka? Şunu çok iyi bilin ki siyaset milletle yapılır. Milletin olmadığı yerde siyaset olmaz. Her şeyi ben bilirim, sadece benim istediğim olur zihniyetiyle siyaset yapan ağalar şunu kafanıza çok iyi kazıyın ki Siyaset sizin isteğinizle değil milletin isteğiyle olur. Milletin sesine kulak tıkamak hiç kimsenin haddine değildir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan üzerine basa basa millet dedikçe bir takım çevreler reisini bile dinlemez olmuş. Reisin sayesinde bir makama bir mevkiye gelmiş olanlara sesleniyorum. Gece gündüz demeden ülkesine ve milletine hizmet etmenin gayreti içerisinde olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çok büyük yanlış yapıyorsunuz. Sayın Cumhurbaşkanı 2019 seçimlerinin Türkiye için çok önemli bir seçim olduğunu özellikle ifade etmesine rağmen, halkın sesine daha çok önem verilmesi gerektiğini açıkça beyan etmesine rağmen Seydişehir’de maalesef halkın kararı yok sayılmak istenmektedir. Gelin bu hatadan yol yakından geri dönün. İlerde duyacağınız son pişmanlık inanın hiç kimseye fayda getirmez. Aksine çok pişman olursunuz fakat bunun da geri dönüşü olmaz. Bilesiniz ki Cumhurbaşkanı Erdoğan Seydişehir’e çok büyük önem vermektedir.

Nereden biliyorsun diye soracak olursanız da, 2010 yılında meclise yaptığımız ziyarette bizzat reisin ağzından duydum. Reis o zaman aynen söyle demişti. ‘’ Gençler gençler siz nasıl olurda benim önem verdiğim, değer verdiğim Seydişehir’de belediyeyi kayıp edersiniz. Çok güvendiğim AK gençliğe bunu hiç yakıştırmadım’’ demişti. Sayın Erdoğan’ın bu sözleri hiçbir zaman zihnimden çıkmamıştı. Şunu hiçbir zaman unutmayın ki Reise karşı yapılan her yanlış, yanlışı yapmakta ısrar edenlerin üzerinde bir vebaldir. Seydişehir halkı sizden çok şey istemiyor. Sadece istedikleri sevdikleri, değer verdikleri ‘AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer’in görevine devam etmesini istiyor. Gelin bu isteklerine kulak tıkamayı bırakın artık. Şunu unutmayın ki Seydişehir insanı bir kendine yapılan iyiliği, birde kendisinin kararına saygı duymayanları unutmaz. İyilik yapanın her zaman yanında olur, kararına saygı duymayanında her zaman karşısında durur.


Bu yazı 4774 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLAR

ANKETLER

SEYDİŞEHİR TV NİN ADI NE OLSUNSeydişehir Fm ve Haber Ajans © 2019| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM