SEYDİŞEHİR ESNAF ODASINDAN ŞİMDİ DE DÜNYA GÖZ İLE SAĞLIK HİZMETİ

SEYDİŞEHİR ESNAF ODASINDAN ŞİMDİ DE DÜNYA GÖZ İLE SAĞLIK HİZMETİ

SEYDİŞEHİR ESNAF ODASINDAN ŞİMDİ DE DÜNYA GÖZ İLE SAĞLIK HİZMETİ haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2017-08-09 10:52

        Seydişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası esnafa yönelik farklı bir ilki daha gerçekleştirdi. KOSGEB, Sicil işlemleri, Kapasite Raporları, Sosyal etkinlikler ve diğer birçok hizmetinin yanında Seydişehir Esnaf ve Sanatkârına yönelik yeni bir çalışmaya daha imza attı. SGK ile direkt anlaşmalı Sağlık sektörünün önde gelen isimlerinden DÜNYA GÖZ ile bir protokol imzalayarak Seydişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyelerinin göz sağlığı ile ilgili tedavi ve her türlü ameliyatlarında DÜNYA GÖZ’ ün bütün şubelerinde özel indirimle muayene ve tedavi imkânı sağlandı.

         Konu ile açıklama yapan Seydişehir Esnaf Odası Başkanı İbrahim AYPAR; Yönetim Kurulu olarak üyelerimizin sosyal ve ekonomik ihtiyaçlarının rahat karşılanabilmesi için bugüne kadar birçok ilklere imza attık. Bu gün de üyelerimiz adına sağlık ile ilgili üzerinde uzunca zamandır çalıştığımız programı hayata geçirdik.

       Yaptığımız bu programda, oda üyelerimizin göz ile ilgili problemleri, muayene tedavi ve her türlü göz ameliyatları için indirimli muayene ve özel fiyat uygulama protokolü gerçekleştirdik.  Alanında kendini ispatlamış DÜNYA GÖZ ile anlaşmış olmaktan mutluyuz. Umuyoruz ki üyelerimizin bu uygulamadan memnun kalmalarıdır. Esnafımızın daima güzellikleri kendi gözleriyle görebilmesi umudu ile yapılan bu çalışma bütün üyelerimize hayırlı uğurlu olsun. Dedi.