Seydişehir MÜSİAD şubesi davetlilere ve üyelerine aşure ikramında bulundu

Seydişehir MÜSİAD şubesi davetlilere ve üyelerine aşure ikramında bulundu

Seydişehir MÜSİAD şubesi davetlilere ve üyelerine aşure ikramında bulundu haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2017-10-05 10:22

Atatürk caddesinde bulunan MÜSİAD  şube binasında verilen aşure ikramına üyelerinin  yanı sıra Kaymakam Aydın ERDOĞAN, Belediye başkanı Mehmet Tutal, KOSGEB Konya İl Müdürü İsmail Özdemir, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa KONURER, CHP ilçe başkanı Yunus UYSAL siyasi parti temsilcileri, Emniyet Müdür V. Kasım ÖZDEMİR, ülkü ocakları, STK örgüt temsilcileri, şirket temsilcileri, esnaflar, gazeteciler ve davetliler katıldı.


Her renkten geniş katılımın gerçekleştiği Aşure ikramı ile ilgili Müsiad Seydişehir Şube başkanı Yasin Camcı aşurede olduğu gibi farklılıklarımızın uyum içinde bir arada bulunduğu davetimize icabetlerinden dolayı misafirlerimize teşekkür ederiz dedi.


Davetliler bir süre sohbet etti Akabinde MÜSİAD Seydişehir üyeleri için düzenlenen KOSGEB bilgilendirme toplantısına geçildi.


KOSGEB Konya Müdürü İsmail Özdemir Üretim ve ihracatta teknoloji seviyesi yüksek, katma değerli ürünlerin ve kobilerin payının arttırılması konulu 500.000.000 TL bütçeli Kobigel çağrısı hakkında Müsiad Seydişehir üyesi işadamlarına detaylı bilgiler verdi. Program soru – cevap bölümünün ardından sona erdi.