SEYDİŞEHİR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI YÖNETİM KURULUNDAN SEÇİM AÇIKLAMASI

SEYDİŞEHİR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI YÖNETİM KURULUNDAN SEÇİM AÇIKLAMASI

SEYDİŞEHİR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI YÖNETİM KURULUNDAN SEÇİM AÇIKLAMASI haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2017-12-05 09:47

      Seydişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu ve Başkanı İbrahim Aypar 2018 yılında yapılacak Olağan genel kurul ile ilgili basın açıklamasında bulundu.

      Açıklamayı Yönetim Kurulu adına Oda Başkanı İbrahim Aypar yaptı. Başkan Aypar; 1972 yılında kurulan odamızın Olağan genel kurulu dört yılda bir yapılmaktadır. Şu anda görevimizi sürdürdüğümüz odamızın 2018 yılında yapacağımız genel kurulunda yeni yönetimimle birlikte aday olacağız.

     Bu bağlamda; odamızın çok değerli üyelerinin 2010 yılında bizlere verdiği bu kutsal görevi yine vefakâr üyelerimizin emanetine sadık kalarak en iyi şekilde yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Diyen oda başkanı ve Başkan adayı İbrahim Aypar;

     Odamızın dünü ve bugününü karşılaştırıldığında üyelerimizle olan ilişkileri, odamızın bütün borçlarından temizlenmiş olması, hareket kabiliyetini yükselterek üyelerimizin sosyal ve ekonomik bütün sorunlarına çözüm üretebiliyor olması,  gençleştirilen ve tahsil düzeyi yükseltilen kadrosu, üyelerine açılan sıcak ortamı  ve geleceğe daha güvenle bakabilen hedefleriyle şımarmadan üyelerini ayrımsız kucaklayan düşüncesiyle şahsım ve yönetimimiz ile göreve tekrar talip olmak istiyoruz.

       Şahsım ve yönetim kurulum ile birlikte, Almış olduğumuz bu ulvi görevin sorumluluğunu bilerek ilk günkü heyecan ve titizlikle tüm Esnafımızın yanında yer alıp sadece vaade bağlı kalmadan, Esnaf ve Sanatkârın her konuda gelişmesi ve kalkınmasına yönelik projeleri ortaya koyarak ayrıca güncel oluşacak sorunlarına çözümler bularak önümüzdeki döneme devam edeceğiz.

       Görevde olduğumuz sürece maddi ve manevi desteğini hiç esirgemeyen değerli üyelerimize her zaman olduğu gibi minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Elde edilen kazanımların yok olmaması ve sağlanan istikrar ve başarının devamı için genel kurulumuzda bütün üyelerimizin odasına ve sandığına sahip çıkması en büyük arzumuzdur.

       Bu duygu ve düşüncelerle şahsım ve yönetim kurulum adına, yapılacak genel kurulumuzun öncelikle esnaf kardeşlerimize, şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor. Sağlık ve huzurlu Bereketli bol kazançlı günler diliyorum.  

                                                                 SEYDİŞEHİR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI                                                                                                                                          BAŞKAN ADAYI                                                                                                                                                                   İBRAHİM AYPAR