İLÇE BAŞKANI KONURER’İN 23 NİSAN MESAJI

İLÇE BAŞKANI KONURER’İN 23 NİSAN MESAJI

İLÇE BAŞKANI KONURER’İN 23 NİSAN MESAJI haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2018-04-23 09:51

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

İlçe Başkanı Mustafa Konurer Yayınladığı Kutlama Mesajında; Ulusal egemenliğimizin sembolü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına millet olarak ulaşmanın gururunu bir kez daha yaşamakta ve çocuklarımıza armağan edilen bu bayramı 7’den 70’e hep birlikte kutlamaktayız. 23 Nisan 1920 tarihi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı, milli ve manevi değerlerimiz açısından önemi büyük olan bir gündür.

Tarihi şeref ve şanla dolu olan Türk milleti, Meclisin açılmasıyla birlikte bağımsızlığını ilan ettiğini, geleceğini belirleme konusundaki kararın hiçbir dış güce boyun eğmeyecek şekilde yalnız kendisinde olduğunu tüm dünyaya duyurmuştur.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışını geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza Bayram olarak armağan ettiği bu önemli günü 98 yıldır coşkuyla kutluyor ve ilelebet de gururla kutlamaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar, milli mücadelemizde kahramanlık örneği sergileyen tüm aziz şehitlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyorum.