SEYDİŞEHİR MARŞI İZLEYİCİSİ İLE BULUŞTU

SEYDİŞEHİR MARŞI İZLEYİCİSİ İLE BULUŞTU

SEYDİŞEHİR MARŞI İZLEYİCİSİ İLE BULUŞTU haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2018-05-21 11:44

Söz ve Müziği Cem Doruk ARMAY’a, ses düzenleme işlemleri Celalettin Gelmez’e ait olan, montaj işlemleri Ömer Yaylalı tarafından yapılan Seydişehir Marşı, İzleyici ile buluştu.

Seydişehir Marşı klibinin seslendirmesinde söz ve müziği kendisine ait olan sanatçı Cem Doruk Armay ile ilçemiz sanatçılarından ve Musiki Cemiyeti üyelerinden Şefika Çopur, Lüsyen Arıcıoğlu, Hasan Doğu, Mehmet Ali Bağcı, Gülbahar Çelmeli ve Yağmur Yılmaz da yer aldı.

Seydişehir FM ve Yaylalı Medya'nın sahibi Ömer Yaylalı tarafında montaj işlemleri yapılan klip'te, aranjörlüğünü Celalettin Gelmez’in yaptığı klibin çekimleri Seydişehir’in ön plana çıkan mekânlarının yanı sıra, ağırlıklı olarak bölgenin en güzel doğal parkı olan Kuğulu Park’ta yapıldı.

Sanatçı Cem Doruk Armay tarafından bestelenen Seydişehir Marşı, Seydişehir’e özgü ilk klip olan Seydişehir Marşı’nın büyük bir beğeni kazanması bekleniyor. Bu kliple Seydişehir Marşını İzleyicisi ile buluşturan Yaylalı Medya Sahibi Ömer Yaylalı yayınladıkları klipte görülecek eksiklikler ve klip izleyenleri tarafından yapılacak yorumlara göre 1 yıl sonra Marşın Tekrar yeni versiyonu ile izleyicinin beğenisine sunmayı amaçladıklarını söyledi.