Ak Gençlik Üniversitelilere Hoş geldiniz dedi

Ak Gençlik Üniversitelilere Hoş geldiniz dedi

Ak Gençlik Üniversitelilere Hoş geldiniz dedi haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2018-10-05 10:04

AK Parti Seydişehir İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen "Kampüse Hoş geldin" projesi kapsamında Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir yerleşkesinde stant açıldı.

İlçeye gelen Fakülte ve Meslek Yüksek Okulu öğrencilerini karşılayan gençlik kolları üyeleri proje kapsamında; okul hakkında ve Seydişehir hakkında bilgi verdiler.

Eğitim hayatı için Seydişehir’e gelen üniversite öğrencilerine ‘hoş geldiniz’ diyen Ak Parti Seydişehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Polat, “Kampüse Hoş geldin” projesi kapsamında açtığımız stantta ilçemize gelen öğrenci kardeşlerimize Anadolu’nun şirin ilçesi Seydişehir’imizi ve lisans ve ön lisans eğitimi veren Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir Kampüs yerleşkesini tanıtıyoruz. Öğrenci kardeşlerimizin her daim yanında olacağız. Bizlere gerek stantlarımızdan gerekse UNİAK temsilcilerimizle ulaşabilirler, her zaman her konuda yardıma ihtiyacı olan öğrencilerin yanlarında olacağız.”dedi 

AK Parti Seydişehir  Gençlik Kolları’na teşekkür eden öğrenci ve velilerde “Gençlerin güler yüzle bizleri karşılamaları, misafiri olduğumuz bu güzel ilce hakkında bilgi vermeleri hoşumuza gitti.Bu bilinçli ve nazik davranışlarından dolayı teşekkür ederiz. Bizleri dinleyerek sorunlarımıza yardımcı olmaları bizleri çok mutlu etti. Gözümüz arkada kalmayacak inşallah” diyerek gençlik kolları üyelerini tebrik ettiler.