SEYDİŞEHİR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASINDASININ ÜYELERİNE YÖNELİK SAĞLIK HİZMETİ
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
SEYDİŞEHİR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASINDASININ ÜYELERİNE YÖNELİK SAĞLIK HİZMETİ
Sağlık
2017-11-27 13:16

SEYDİŞEHİR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASINDASININ ÜYELERİNE YÖNELİK SAĞLIK HİZMETİ

Seydişehir esnaf ve sanatkârlar odası üyelerine yönelik daha önceki yapmış olduğu Sağlık alanında yaptığı anlaşmalara yenilerini ekledi.

      Konu hakkında açıklama yapan başkan İbrahim Aypar; Odamızda verilen hizmetlerin yanında oda üyelerimizin, sosyal güvenlik şemsiyesi altında olsun yada olmasın sağlık ile ilgili problemlerinde de çözümler üretmeye devam etmekteyiz. Bu sebeple odamız tarafından gerçekleştirdiğimiz protokollere ilaveten Konya Odalar Birliğimizce de daha önceden protokolle anlaşma yapılan MEDOVA,MEDLİNE,KONYA HOSPİTAL,MEDİCANA ve DÜNYA GÖZ, gibi sağlık kuruluşları ile oda olarak üyelerimiz adına anlaşmalar yapılmıştır.

     Yapılan bu anlaşmalarda üyelerimizin maddi desteklenmesi açısından sağlık sorunlarının çözümünde daha ucuz hizmet alabilmelerinin yolu açılmış oldu. Ayrıca yapılan anlaşmalarla  tedavilerin daha kısa sürede yapılması sağlanmış olacaktır. diyen Başkan İbrahim Aypar; odamızda kalıcı ve iz bırakacak hizmetleri üyelerimizle tanıştırmaya devam edeceğiz. Belirtilen sağlık kurumlarına başvurup yaralanmak isteyen üyelerimiz odamızdan alacakları bir sicil belgesiyle işlerini görebileceklerdir. Yapılan bu anlaşmaların tüm Esnaf kardeşlerimize hayırlı olmasını diliyorum Dedi.


Bu haber 3070 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM