AK PARTİLİLER VEFA YEMEĞİNDE BULUŞTU
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
AK PARTİLİLER VEFA YEMEĞİNDE BULUŞTU
Siyaset
2019-02-11 09:48

AK PARTİLİLER VEFA YEMEĞİNDE BULUŞTU

31 Mart Mahalli seçimlerine gece gündüz demeden tam kadro hailinde çalışan, AK parti Seydişehir teşkilatı, önemli bir programa ev sahipliği yaptı.
Bu çerçevede, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin USLU, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan ANGI, Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek, Halil ETYEMEZ, Gülay SAMANCI, Ziya ALTUNYALDIZ, Orhan ERDEM,i Seydişehir’ de misafir etti.
Ev sahipliğini,  Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet TUTAL, Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin ATALAY, MHP Seydişehir İlçe Başkanı Eyüp GÜL’ ün yaptığı program Seyit Harun Camiinde ikindi namazı kıldıktan sonra camii cemaati ile bir araya geldi.
Burada sıcak ve samimi görüntüler ortaya çıkarken, cami cemaati misafirlere sevgi ve saygı gösterisinde bulundu.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin USLU, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan ANGI, Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek, Halil ETYEMEZ, Gülay SAMANCI, Ziya ALTUNYALDIZ, Orhan ERDEM, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet TUTAL, Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin ATALAY, MHP Seydişehir İlçe Başkanı Eyüp GÜL, Toplu halde yaya olarak seçim bürosuna geçti, geçiş güzergahında esnaflar ziyaret edildi, vatandaşlarla sohbet edildi. Esnaflar ve vatandaşlar, AK parti heyetine büyük ilgi gösterdi.
Daha sonra vatandaşlar ve esnaflar ziyaret edildi.  Ziyaret sonrasında, Belediye Başkanı Mehmet TUTAL, Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin ATALAY, Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanlığı kuruluşundan bugüne Parti’de görev almış tüm kadrolarını bir yemekte topladı.
 Vefa Toplantısı adı altında gerçekleştirilen toplantıya ve yemeğe, Cumhur İttifakını temsil eden AK Parti ve MHP yönetim kurulu üyeleri ile yoğun bir kalabalık eşlik etti.


Bu haber 1949 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM