CHP DEN MÜSİAD A ZİYARET
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
CHP DEN MÜSİAD A ZİYARET
Siyaset
2019-02-13 16:23

CHP DEN MÜSİAD A ZİYARET

CHP Eski Milletvekili Umut ORAN, CHP Seydişehir Belediye Başkan adayı Mehmet KATLAV, CHP İlçe Teşkilat başkanı Orhan ÖZEL ve yönetim kurulu İle MÜSİAD Seydişehir Başkanı Av. Uzm. Arb. Mustafa AKMAN ı ziyaret etti.
Başkan Akman ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüşen CHP Başkan adayı Katlav
“Amaçlarının Seydişehir halkına en iyi şekilde hizmet edebilmek olduğunu, ayrıştırıcı değil kucaklayıcı siyaset ile tüm halkı kucaklayacaklarını, seçilmeleri halinde Seydişehirin hep birlikte yönetileceğini” ifade etti.

CHP eski milletvekili ORAN ise “Dünya demokrasi sistemi hakkında bilgi vererek 82 askeri anayasası ve siyasi parti yasası hakkında düşünceleri aktardıktan sonra sanayi 4.0 ile beraber eğitimde de 4.0 geçilmesi gerektiğini, ara eleman sıkıntıların çoğaldığını, eğitim sisteminin bir anca önce değiştirilmesi gerektiğini, ezberci anlayıştan kurtulmak gerektiğini, Dünya sanayi 4.0 ile beraber yapay zekanın geliştirilmesi bir çok iş alanında istihdam fazlalığın doğuracağından eğitim planlamasının buna göre gözden geçirilmesi gerektiğini” ifade etti. İyi dilek ve temennilerle konuşmalarına son verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Seydişehir Başkanı Av. Uzm. Arb. Mustafa AKMAN’da “Türkiye’nin en yaygın Sivil Toplum Kuruluşu olan MÜSİAD,  yurt içinde 86, yurt dışında 76 ülke ve 206 farklı noktada hizmet vermektedir. MÜSİAD Seydişehir’de faaliyet ve üye bakımından Türkiye’nin en etkin temsilciliğidir. Kurulduğunda itibaren, hazırladığı projeler ve gerçekleştirdiği faaliyetlerle şehrimizin ekonomisine yön vermektedir. Şehrimizin ekonomisine katkı sağlamak ve sanayicilerimizin alternatif pazarlara ulaşması için çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz.

Her platformda dile getirdiğimiz gibi kalkınmanın tek yolu üretimdir. Büyük Türkiye hedeflerine ulaşabilmek için üretim gücümüzü en üst seviyelere ulaştırmalıyız. MÜSİAD Seydişehir olarak bizler, bölgemizin ekonomisine ve istihdamına da özel bir önem vermekteyiz. Bu hassasiyetle çalışmalarımızı bu yönde yürütmekteyiz” dedi.


Bu haber 2090 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM