Bağımsız Belediye Başkanı Adayı Çat Yeniden Hizmete Talibim Dedi
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Bağımsız Belediye Başkanı Adayı Çat Yeniden Hizmete Talibim Dedi
Siyaset
2019-02-15 11:04

Bağımsız Belediye Başkanı Adayı Çat Yeniden Hizmete Talibim Dedi

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini şehir merkezinde ve taşra mahallelerde sürdürerek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Beraberindeki heyet ile birlikte gündüzleri şehir merkezinde esnaflara, akşamları da merkeze bağlı taşra mahallelere ziyaret gerçekleştirerek halka kucaklaşan ve 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için destek isteyen Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat mahalle ziyaretlerine Gevrekli, Boyalı, Çavuş ve Tepecik ile devam etti. 

Seçim çalışmalarımız da görmüş olduğumuz bir şey var ki, gittiğimiz her yerde değerli hemşerilerimiz bizleri samimi bir şekilde karşılıyor diyen Bağımsız Aday Abdulkadir Çat,  Makamların en güzeli insanlarımızın gönlünde edinilen makamdır. 2009 -2014 yılları arasında büyük bir şerefle yapmış olduğum Seydişehir Belediye Başkanlığı görevim boyunca her zaman adil ve adaletli olmanın gayreti içerinde oldum. Beytü’l-mala el sürmedim ve sürdürtmedim. Arkamızda Hükümet desteği olmadığı halde söz verdiğimiz tüm hizmetlerin fazlasını yerine getirerek halkımızın hizmetine sunduk. Büyükşehir yasası çıkmadan önce de sorumluluk alanımızın dışında olan tüm mahallelerimize siyasi görüş farkı gözetmeksizin eşit mesafede hizmet ettim. Çünkü insanımızın her biri bizim için değerlidir diyerek görevimizi Allah’ın rızasını kazanma düşüncesiyle en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde oldum dedi.  

Yine yeniden kaldığımız yerden yola devam diyerek Seydişehir’e hizmet için gönül ittifakı kurduğumuz arkadaşlarımızla birlikte Bağımsız aday olarak sizlerin karşınızdayız diyen Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat; Bağımsız adaylığa karar verirken, hiç bir zaman aklımızın önüne nefsimizi asla  koymadık. Halkın iradesini yok sayarak Ankara’da masa başında belirlenen adayın yanlış olduğu inancıyla Seydişehirli seçmen en doğru kararı sandıkta verir diyerek hayırlı bir yola çıktık. Sizin içinizden sizin gibi düşünen bir kardeşiniz olarak yeniden belediye başkanlığı görevine talibim. Şayet bu kardeşinize inanır ve güvenirseniz sandıkta tercihinizi bizden yana kullanmanızı arzu ederiz. İnanıyorum ki birlikte başaracağız. 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinin Ülkemize, Milletimize ve Seydişehir’imize hayırlara vesile olmasını temenni ederim dedi.


Bu haber 2026 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM