Seydişehir de Muhtarlar Yeniden Dernek Kurdu
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Seydişehir de Muhtarlar Yeniden Dernek Kurdu
Seydişehir
2019-10-16 14:28

Seydişehir de Muhtarlar Yeniden Dernek Kurdu

Yeni Kurucu Üylerle ve Basın Mesupları ile bir araya gelen Seydişehir Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Kurucu Başkanı Levent Karaarslan açıklamasında “Memleketimizde, gece gündüz doğru bilgiye ulaşmak ve ulaştırmak için mücadele veren, çok kıymetli basın mensubu arkadaşlarım, biz muhtarlar olarak, sizleri aramızda görmekten her daim onur duyarız, aramıza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. 

Bu gün burada, çok kıymetli meslektaşlarımız ve siz basın mensuplarıyla bir araya gelme sebebimiz; Seydişehir de 2019 yılında seçilmiş ve görevi sona ermiş muhtarlarımızın, birlik ve beraberliğini tesis etmek, Seydişehir’imizin birliğine, dirliğine ve geleceğe bir nebzede olsa katkıda bulunmak için 10.Ekim.2019 tarihinde kurduğumuz, Seydişehir Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini, basın aracılığıyla kamuoyuna duyurmak ve kamuoyunu bilgilendirmektir. 

Kurmuş olduğumuz derneğin, Memleketimize ve çok kıymetli muhtar arkadaşlarımıza, hayırlı ve uğurlu olsun, Rabbim utandırmasın.

Dernek Tüzüğümüze göre, geçmişte muhtarlık yapmış ve fiilen muhtarlığı devam eden arkadaşlarımız, derneğe üye olabilirler. Dernek yönetimi muhtarlığı fiilen devam eden muhtarlar arasından oluşturulmaktadır. Dernek, genel kurulu yapılana kadar dernek yönetimi kurucu üyelerden oluşturulmuştur. Derneğimiz yönetimi;

BAŞKAN: Levent KARAARSLAN,

BAŞKAN YARDIMCISI: Gülbüs ERDOĞAN,

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ: Züka NALİNCİ, Hasan Hakan USTAOĞLU, Mustafa ÇAĞLAYAN ve Oğuz KOÇ arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Toplantımızda bizi yalnız bırakmayan, değerli muhtar arkadaşlarıma ve basın mensubu kardeşlerime, teşekkürü bir borç bilir, saygılar sunarım. .” Dedi.


Bu haber 1226 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM