51 İNCİ SEYDİ MUHABBET PROGRAM BUGÜN CUMA AKŞAM YİNE SİZLER İLE BULUŞUYOR
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
51 İNCİ SEYDİ MUHABBET PROGRAM BUGÜN CUMA AKŞAM YİNE SİZLER İLE BULUŞUYOR
Medya
2019-11-15 09:48

51 İNCİ SEYDİ MUHABBET PROGRAM BUGÜN CUMA AKŞAM YİNE SİZLER İLE BULUŞUYOR

Yaylalı Medya Youtube Kanalımızda Her hafta ralıksız südürdüğümüz Seydi Muhabbet Bu Cuma Akşamı Konuğumuz Beyşehir Belediye Başkanı Adil BAYINDIR ile yapılacaktır.

Canlı yayınımız Saat 21'de Seydi Muhabbet Kaçırmayınız, ayrıca YOUTUBE YAYLALI MEDYA Kanalımıza abone olmayı unutmayınız. Abone Olmak Ücretli Değildir.

Canlı yayınların Seydişehir Fm Stüdyoları dışında olması nedeni ile bu hafta programlarımız sadece Youtube kanalımızda yayınlanacaktır. Youtube yaylalı medya kanalımıza abone olmayı unutmayınız.

BU CUMA AKŞAM SAAT 21:00'DE YAYINLANACAK OLAN 51'İNCİ SEYDİ MUHABBET PROGRAMIMIZIN Konuğu Beyşehir Belediye Başkanı Adil BAYINDIR OLACAKTIR.

SEYDİŞEHİR FM DE RADYO PROGRAMI OLARAK YAYINLANAN SEYDİ MUHABBET PROGRAMI TV YAYINI OLARAK AYNI ANDA YOUTUBE/YAYLALIMEDYA SAYFASINDA CANLI TV YAYINI OLARAK SİZLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR.

CANLI TV YAYINLARINI İLERLEYEN HAFTALARDA SADECE YOUTUBE KANALIMIZDA SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ BU PROGRAMLARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ. KANALIMIZA ABONE OLMAK ÜCRETSİZDİR.

PROGRAMIMIZDA SORU SORMAK İSTEYENLER CANLI YAYIN ESNASINDA seydisehir YAZIP BOŞLUK BIRAKTIKTAN SONRA MESAJLARINI YAZARAK 3969 A GÖNDEREBİLİRLER.


Bu haber 1685 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM