SEYDİŞEHİR ESNAF ODASINDAN ANLAMLI PROGRAM
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
SEYDİŞEHİR ESNAF ODASINDAN ANLAMLI PROGRAM
Seydişehir
2020-03-10 14:29

SEYDİŞEHİR ESNAF ODASINDAN ANLAMLI PROGRAM

          Esnaf Odası Başkanı İbrahim Aypar anlamlı bir program organize ederek

             ŞEHİTLERİMİZ İÇİN BAŞ SAĞLIĞI VE PROGRAMA DAVET metni yayımladı

Başkan İbrahim Aypar İdlip de şehit edilen askerlerimiz için, hatim duası okutarak, ayrıca ilçenin sekiz ayrı bölgesinde helva ikramının yapılacağını söyledi.

Başkan Aypar yaptığı yazılı açıklama da şu ifadeleri kulandı;

    “Türk ve Müslüman düşmanı, Çıkarları için yıllarca masum insanları sömürge altına alıp her türlü mezalimi yapan Emperyalist güçlerin, tarih boyunca sergiledikleri vahşetlerden, aziz vatanımız ve yurdumuz insanı da zarar görüp canlar vermiştir. Amacı, yurdumuzu ve vatandaşlarımızı gerçekleştirilen her türlü tacizden korumak olan, Mehmetçiğimiz, kısa süre önce idlip te kahpece saldırıya uğrayarak şehit olmuştur.

Ulusumuz yastadır.

         Tarih boyu askerimizin çıktığı her mücadele de askerimizin her daim malıyla, yüreğiyle ve canıyla yanında yer alan Esnaf ve Sanatkârımız bugünde aynı hassasiyet ve üzüntüyle onların yanındadır.

       Allah, ulusumuzu ve vatandaşlarımızı kahreden bu tür olayları bir daha yaşatmasın. Şanlı Ordumuzu her zaman muzaffer eylesin. Başta şehitlerimize ve ülkesi için canını veren herkese rahmet eylesin. Ailelerinin, tüm sevdiklerinin ve Ulusumuzun başı sağ olsun diyen Aypar,

       Seydişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak; Şehitlerimiz ve ahrete göç etmiş esnaflarımız adına, 13 Mart Cuma günü cuma namazına müteakip; Hatim Duasının ardından,

      Seyit Harun, Sof Hane, Muallim Hane, Hüdaverdi, Marangozlar, Oto sanayi, camileri ve Eski garaj meydanında, helva ikramı gerçekleştireceğiz. Programımıza tüm halkımız ve esnaflarımız davetlidir” dedi.


Bu haber 1504 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM