SEYDİŞEHİR ESNAF VE SAANTKARLAR ODASI KURBAN BAYRAMI AÇIKLAMASI
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
SEYDİŞEHİR ESNAF VE SAANTKARLAR ODASI KURBAN BAYRAMI AÇIKLAMASI
Ekonomi
2021-07-19 13:02

SEYDİŞEHİR ESNAF VE SAANTKARLAR ODASI KURBAN BAYRAMI AÇIKLAMASI

 Yüzyılımızın ilk çeyreğinde, yaşam kalitesinin düşüp yeryüzünün salgın hastalıklarla sosyal ve ekonomik manada örselendiğine hep birlikte şahit olduğumuz dönemde bir bayramı daha idrak edeceğiz.

      Kurban Bayramı, Yaradan’a karşı manevi zenginliğin zirve yaptığı ulvi günlerdendir. Morale ihtiyaç duyduğumuz bir süreçte, insanları birleştiren, kaynaşma ve yardımlaşmayı hatırlatan kurban bayramın da,  toplum olarak kayıplar verdiğimiz ve ülkemizden hâlâ atamadığımız salgın hastalıktan ötürü, çok daha dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyorum.

       Bu olumsuz süreçte toplumun her kesimi gibi, Esnaf ve sanatkârımız da en fazla yükü üstlenmiş, buna rağmen,  ülkesinin yanında yer alıp kuralları harfiyen yerine getirmiştir. Oda yönetimi olarak da Pandemi boyunca ve devamında saha içerisinde, ayrımsız bütün esnaflarımızın gözü kulağı olarak maddi ve manevi desteklenmesinde öncülük edip, önemli görevlerde yer aldık. Almaya da devam edeceğiz.

       Kurban bayramı boyunca esnafımızın ve vatandaşlarımızın salgınla mücadele de gelinen noktanın bozulmaması adına bayramlaşmalarımızda ve özellikle kurban kesimleri esnasında mesafe ve temizlik kurallarına uymamız konusunda birlikte hareket etmeliyiz.

       Hususiyetle idrak edeceğimiz Kurban Bayramının, tüm dünya insanlığı adına Barış ve düzen, Müslüman ve Türk toplumu adına sağlık ve başarı, Esnaf ve sanatkârlarımız adına sağlıklı bereketli huzur dolu yarınlara vesile olmasını temenni eder, Kurban bayramınızı en derin duygularımla tebrik ediyorum. 


Bu haber 884 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM