İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OKUL MÜDÜRLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OKUL MÜDÜRLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Diğer
2015-10-19 07:54

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OKUL MÜDÜRLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Seydişehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir KİBAR ve Seydişehir'de görev yapan  okul müdürleri kahvaltılı toplantı yaptı.

Okul müdürleriyle yapılan kahvaltılı toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir KİBAR; Okullarımızın başarısı için birlikte el ele vererek daha ileriye ulaşmak için çalışmak zorundayız. Göreve geldiğim günden beri birlik ve beraberliğimizi perçinlemek ve kurumlarımızdaki eksiklikleri gidermek için yoğun çaba sarf etmekteyiz. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ve personelimizle eksiklikleri olan okullara yardımcı oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz. Seydişehir de biz büyük bir camiayız ve ekip çalışmasıyla en iyiye ulaşmak için çalışacağız.

Önceliğimiz okul ve kurumlarımızın fiziki yapılarında iyileştirme yaparak başarının artacağına inanıyorum. Bu bilinçle eksikliklerimizi bizlere bildirirseniz, birlikte başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Fiziki imkanlarımızı iyileştirirsek öğrencilerimiz okullarımıza daha istekli geleceğine inanıyorum. Okul müdürlerimizin önceliği hem fiziki yapının iyileştirilmesine hem de eğitim-öğretim faaliyetlerinin en üst seviyeye çıkarılması olmalıdır. Ayrıca okullarımızda öğretimin yanında ahlaklı, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler yetiştirmek için eğitime de önem vermek zorundayız.

Ben İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak tüm müdürlerimin arkasında duruyorum. Her konuda sizin destekçinizim. Okul müdürü olarak sizlerde öğretmenlerinizin arkasında durmanızı ve onlara her konuda destek olmanızı istiyorum. Öğretmen ve diğer personelimizin moralini yüksek tutmanızı ve Seydişehir de eğitimin en üst seviyeye çıkarmak için elinizden geleni yapmanızı istiyorum ve yapacağınıza da inanıyorum.

Okullarımızın diğer kurum ve kuruluşlarla, sivil toplum kuruluşlarıyla, medya ile işbirliği yaparak tüm kurum ve halkımızı eğitimin içine katmamız bizlerin başarısını arttıracaktır. Bu duygu ve düşüncelerle bu toplantımıza iştirak eden tüm okul müdürlerimize başarılar dilerim. Yüce Allah bizleri utandırmasın.


Bu haber 3942 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM