MARANGOZ VE MOBİLYACILAR SANAYİİNDE SİTE YÖNETİMİ OLUŞTURULDU
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
MARANGOZ VE MOBİLYACILAR SANAYİİNDE SİTE YÖNETİMİ OLUŞTURULDU
Ekonomi
2015-11-23 10:57

MARANGOZ VE MOBİLYACILAR SANAYİİNDE SİTE YÖNETİMİ OLUŞTURULDU

  İlçemizde Bulunan marangozlar ve mobilyacılar sanayiinde, resmi olarak ilk defa sanayi site yönetimi oluşturuldu.

     Uzunca yıllar önce sanayinin yapılmasında kurulmuş ve ömrünü koruyamamış kooperatifinden başka resmi çalışma yapılmayan sanayi sitesinde 20.11.2015 Cuma akşamı yapılan toplantıyla ilk ve resmi site yönetimi oluşturuldu.

     Toplantı Esnaf ve Sanatkârlar odası toplantı salonunda gerçekleşti. Sanayi esnafının çoğunluk katılımı ve esnaf ve sanatkârlar odası başkan ve yöneticilerinin katıldığı toplantıda hem sanayii sitesinin sorunları ve hem de sanayi site yönetimi seçimi yapıldı. Yapılan seçim sonucunda üyelerin çoğunlukla kabul ettiği, Mustafa Kasap, Niyazi Çalışkan, Mehmet Dikici, Ali Değer, Aytaç Ulutaş yönetime, Akif Kaçar, Ramazan İşbilir ve Fatih Ayten ise denetim kuruluna seçildiler.

      Verimli geçen toplantı sonunda üyeler birlikte hareket edememenin sıkıntılarını fazlasıyla yaşadıklarını, sanayii içerisinden belirsizliğin yıllarca sürdüğünü bununda sanayinin fiziki gelişimini sağlayamadığını belirttiler. Oda başkanı ve yöneticilerimizin gayretleri sonucunda tüm sanayi esnafımız bir araya geldik.  Bundan böyle hep birlikte hareket ederek seçmiş olduğumuz arkadaşlarla beraber sanayimize faydalı hizmetler getireceğiz,  başta Esnaf Odamızın yönetimine ve duyarlılık gösteren esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz dediler.

      Toplantı sonunda değerlendirme yapan Başkan İbrahim AYPAR; marangozlar sanayimizde yaklaşık 100 esnafımız bulunmaktadır. Yıllarca kamu oyununda bildiği gibi sanayimiz yerel yönetimlerden gerekli hizmeti alamamış, ekonomik sorunları yüzünden esnafımızda sanayi hususunda ciddi adımlar atamamıştı. Üyelerimizle beraber yaptığımız toplantılar bugün meyvesini vermiş ve birliktelikle site yönetimi oluşturduk. Sırasıyla sanayimizin ekonomik ve sosyal sorunlarını çözmeye gayret edeceğiz. Önerilerimize ve sanayimize sahip çıkan esnafımıza teşekkür ediyorum. Sanayimiz ve şehrimize hayırlı olsun. Ayrıca site yönetimi ve denetimine seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Dedi.


Bu haber 4536 kez okundu.

HAVA DURUMU

SEYDISEHIR

SON YORUMLARSeydişehir Fm ve Haber Ajans YAYLALI MEDYA© 2022| İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

SEYDİŞEHİR FM